x
%100 Güvenli Alışveriş
0212 912 1 274
Kredi Kartı 6 TaksitHavale & EFT
Ücretsiz Kargo35 TL ve Üzeri
GizliPaketleme
0
Kargo

Çoklu Paket Gönderimi

Eğer aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek kredi kartıyla yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslim Alma

Satın aldığınız ürün, 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

Gönderim Alanı

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.


Ücretlendirme

Konsept Çorap, üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez. konseptcorap'tan alacağınız her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli sadece 6,90 TL.

Teslimat Süresi

Siparişleriniz ürünü aldığınız günü takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor.

Paketleme

Konsept Çorap, siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor.

BULTEN KAYIT

Bültenimize Kayıt Olun, Fırsatlardan ve İndirimlerden Faydalanın.
  • T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.